HOTEL FILIP 4*

Хотел Филип 4* е сместен во Охрид, на 4 км од плажата Куба Либре. Секоја соба е опремена со биро и телевизор со рамен екран, а хотелот располага со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, сезонски отворен базен и фитнес центар.
Плажата Сараиште, како и охридското пристаниште се оддалечени на 7 км од хотелот.

​Цените се дадени во €, на ден. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

Доплати и попусти:

- Деца од 3 - 8,99 год. -50%  од цената на услугата (за помошно легло, во двокреветна соба)

- Доплата за оброк: 490 ден по лице

**Туристичка такса и ДДВ вклучени во цената

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean