HOTEL CINGO 3*

Хотел Чинго 3* се наоѓа во центарот на Охрид, на само 300 м од Охридското езеро. Располага со ресторан со национална и интернационална кујна. За гостите на хотелот е обезбеден паркинг со видео надзор.
Сместување: Собите се опремени со кабловска телевизија, клима уред, мини бар, сеф, телефон, интернет и бања.
Услуга: Ноќевање со појадок или полупансион

Цените се дадени во €. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

Доплати и попусти:

- Деца до 7 години - БЕСПЛАТНО

- Деца од 7 до 12 години - 50% попуст

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean