top of page
breza.jpg

HOTEL BREZA 3* - Borovets

Локација: 100м од ски лифтот, во самиот центар на Боровец

Хотелот располага со ресторан, бар, финска сауна

Опис на собите: вкупно 29 соби, опремени со: телефон, ТВ, минибар, бања, балкон во дел од собите

Hotel Breza 3* - BOROVETS

BREZA.png
bottom of page