top of page

HOTEL BELVEDERE 4*

Локација: Хотелот е лоциран во областа Св. Стефан, на 4км од Охрид и на 100м од Охридското крајбрежје.
Сместување: Собите се опремени со клима уред, балкон, поглед на плажа, кабловска телевизија, фен за коса, Wi-Fi интернет, мини бар, сеф, LCD тв.
Услуга: ВВ (ноќевање со појадок)
Содржини: хотелски ресторан, пијано лоби бар, сала за состаноци.
Плажа: 100м од плажа
Спорт и забава: тура со брод, рент а бајк, продавница.

Цените се дадени во €, на ден. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

Доплати и попусти:

- Деца од 3-8,99 год. -50% од цената на услугата (за помошно легло во двокреветна соба)

- Доплата за оброк: 7 евра по лице

- Туристичка такса и ДДВ, вклучени во цената

bottom of page