HOTEL AURA 4*

Хотел „Аура“ за незаборавно опуштање покрај Охридското Езеро.Сместен на самиот брег на Охридското езеро, во непосредна близина на Охрид, со впечатлива глетка на езерската шир која плени, поранешниот хотел „Бетон“, кој сега се ребрендира во хотел „Аура“ нуди можнот за креирање незаборавни спомени.

Во непосредна близина на градот, а сепак притаен меѓу Галичица и Охридското езеро, како да ги спојува планината и крајбрежјето, опкружен со сопствен парк од прекрасно зеленило и дрвја, чии сенки нудат мир и спокојство. Располага со 74 високо-модерно опремени соби и апартмани, сопствена плажа со бар, летна тераса.

Цените се дадени во €, по лице на ден. Плаќање во денари 1€=61,8 денари

Доплати и попусти:

- Деца до 5 години - БЕСПЛАТНО!

- Деца од 5-12 години -50% попуст

- Трет возрасен (на дополнителен лежај) -30% попуст од цената за ноќевање со појадок

- Еднокреветна соба +30% доплата

- Дополнителен оброк = 8 eur

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean