top of page
OIP.jpg

HANIOTI MELATHRON 4* - ХАНИОТИ

ОПИС: Хотел Ханиоти Мелатрон Ханиоти се наоѓа во центарот на одморалиштето Ханиоти, на околу 80 метри од плажата. Хотелот беше делумно реновиран во 2015 година, кога беа изградени нов ресторан, базен и рецепција.. Во близина на хотелот има мини-маркети и продавници.

 

Оброци: појадок

 

СОДРЖИНА: рецепција, ресторан, снек бар, бар покрај базен, факс/фотокопирање, клима уред, лоби, лифт, складирање на багаж, градина, сеф (доплата), паркинг, услуга во соба (доплата), услуга за перење (доплата), лекар (на барање, се доплаќа), надворешен базен, детски базен, чадори и лежалки покрај базен, ТВ соба, wifi интернет

СОДРЖИНА НА СОБАТА: бања, фен, клима, ТВ, wifi интернет, фрижидер, балкон .

На дадениот пребарувач може самостојно да пребарувате цени за конкретниот хотел.

Со кликнување на КАЛЕНДАРОТ изберете го посакуваниот датум. Во бројот на ноќевања одберете  го посакуваниот број на ноќевања. Внесете број на особи (доколку има и деца, внесете ја возраста на децата).

Напомена: Онаму каде пребарувачот ви дава "STOP SALE" ,тоа означува дека хотелот не располага со слободни соби за бараниот датум, затоа обидете се да ставите друг датум за престој.

bottom of page