GREEN WOOD 4*

Локација: Разлог, на 500 метри од голф игралиштето Пирин Голф, на 6км од Банско.

Капацитет: Хотелот е изграден во 2008 год. и истиот е реновиран во 2011 год. Располага со вкупно 67 модерно и стилски опремени двокреветни соби, студија и апартмани. 

Хотелски содржини: рецепција, сеф на рецепција (со доплата), менувачница, ски гардероба, конфекциска сала, ресторан, лоби бар, детско катче, интернет во јавните простории, надворешен базен, СПА центар, фитнес, затворен базен, џакузи, масажа, турска бања, парна бања, сауна, пинг понг, шател бус до лифт станицата.

Опременост на собите: сателитска ТV, телефон, кујна, фен.

www.greenwood-hotel.com

Максимален број на лица: DBL 2, STUDIO (2+2) App 1 спална (2+2), АРР 2 спални (4+2) минимум сместување 2 возрасни.

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean