50814748.jpg

GREEN LIFE SKI & SPA 4* - Bansko

Локација: Хотелот се наоѓа на неколку минути пешачење од гондолата и од центарот на Банско
Капацитет: 100 соби
Хотелски содржини: Ресторан, бесплатен Wi-Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг (според расположливост), бесплатен трансфер до гондола, рецепција 24 часа, просторија за багаж, лифт, сервис за перење и пеглање.
SPA & Wellness центар: парна бања, сауна, камена бања, салони за масажа, спа и арома терапи, солариум, внатрешен базен и фитнес центар. Опременост на собите: сеф, бесплатен Wi Fi интернет, сателитска ТВ.

Green Life Ski & Spa 4* - BANSKO

GREEN LIFE SKI & SPA BANSKO.png
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1