top of page

GRAMI 3*

Локација: 500м од жичарата, 1000м од центарот на Банско

Хотелот располага со интернет, обезбеден паркинг, сауна, парна бања,инфрацрвена кабина, базен, рент-а-бајк, остава за ски опрема, ресторан, билијард

Опис на собите: кабелска ТВ, телефон, интернет, бања

GRAMI 3.png

http://www.hotelgrami.com/

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1
bottom of page