FLORA COMPLEX 4*

Локација: во Боровец, на 50m од Гондолата. 
Капацитет: 30 соби и 185 апартмани.
Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, внатрешен базен, џакузи, сауна, менувачница, детски клуб, конференциски сали, менувачница, паркинг.
Опременост на собите: сателитска ТВ, мини бар, бања, интернет.

1/1

ДЕТАЛИ ЗА КОНТАКТ:

Адреса: Бул. Македонски Простветители бр.3

6000 Охрид

Телефон: + 389 46 265 033

Мобилен: + 389 70 232 965

Е-пошта: intravel@t.mk

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean