top of page

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4*

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* се наоѓа на 5 минути од гондола-лифтот и исто толку далеку од центарот и стариот град, каде што можете да ги видите културните знаменитости. Има 22 двокреветни соби и 10 апартмани, луксузно опремени, со прекрасен поглед на огромната планина. За удобност на гостите нуди подземен паркинг, конференциска сала, ресторан со интернационална кујна, виски бар, кафе тераса, велнес центар, спортски центар (опремен со technoGym опрема), ски складирање, детско игралиште, бесплатен интернет. Хотелот е погоден за семејни одмори, како и за корпоративни настани и тим-билдинг.

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4.png

НАПОМЕНА: 

* Секоја промена – на име, датум на патување, тип на услуга – се смета за нова резервација и откажување на претходната. 

Резервациите со попуст за рана уплата не се рефундираат.

bottom of page