top of page
AL MARE.jpg

HOTEL AL MARE 3* - Polichrono

ОПИС:
Hotel Al Mare 3* - Полихроно се наоѓа веднаш на плажата, малку надвор од центарот на популарното одморалиште Полихроно, во многу мирна област. Пред овој баран хотел има надворешен базен, на плажа има и бар на плажа, како и комплетно опремена плажа, со доплата на лице место. Сопствениците на хотелот се од Балканот, така што и услугата и храната во хотелот се наменети за гости од нашиот крај. Добар сооднос цена-квалитет.

Домашни миленици се дозволени на барање.

Оброци: појадок - шведска маса, вечера - избор од повеќе јадења.

 
СОДРЖИНА:
Рецепција, бар покрај базен, надворешен базен, рецепција, a la carte ресторан, чадори и лежалки на плажа (доплата), паркинг, Wi-Fi интернет
 
СОДРЖИНА НА СОБАТА:
Бања, фен, фрижидер, клима, сеф, телефон, SAT-TV, тераса со седење
 
ЛОКАЦИЈА:

GOOGLE MAPS ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ

bottom of page