БУДВА | ВИЛА ШИШЕВИЌ

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу диска, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Вила ”ШИШЕВИЌ” – на идеална местоположба, на околу 100 м од Словенска плажа. Располага со: 1/2 студија (еден дупли или два поединечни), 1/3 (три поединечни кревети или дупли со еден поединечен), 1/2+2 (еден дупли + еден дупли) – студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима – вклучени во цената.

BUDVA - VILA SHISHEVIKJ.png

Цените се изразени во евра за наем на студио за 7 и 4 ноќевања – без превоз.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Координати: 42.288760, 18.843500

Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање: 05, 12, 19, 26 Јуни; 03, 10, 17, 24, 31 Јули; 07, 14, 21, 28, Август; 04, 08, Септември.

Напомена:

Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год.

Доплата за патничко здравствено осигурување (информации во агенција).

Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч.

За хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти.

Промена на постелнина на 4 дена.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
629_686582798041421_877408411_n
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1