БУДВА | ВИЛА АНГЕЛА & ВИЛА БОНИТА

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Вила”АНГЕЛА” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 студија и 1/2+1/2 дуплекс апартмани.

Вила ”БОНИТА” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима – вклучени во цената.

BUDVA - VILA ANGELA & BONITA.png

Цените се во евра за НАЕМ на студио или апартман за 7 и 4 ноќевања – без превоз.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Доплата за полупансион (појадок и вечера) =10еур во ресторантот во вила Бонита

Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање:

05, 12, 19, 26 Јуни; 03, 10, 17, 24, 31 Јули; 07, 14, 21, 28, Август; 04, 08, Септември.

Напомена:

Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год

Доплата за патничко здравствено осигурување (информации во агенција).

Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч.

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Промена на постелнина на 4 дена.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1