БУДВА | ХОТЕЛ ГРБАЉ 3*

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафичи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Хотел ”ГРБАЉ” 3* – со добра местоположба на 400-500 м. од Словенска плажа, со сопствен паркинг: 1/2, 1/3 и 1/4 соби, секоја со балкон, twc, тв, wi-fi, и клима – вклучена во цената.

BUDVA - HOTEL GRBALJ.png

Цените се во евра за 4 и 7 ноќевање со појадок и полупансион по лице – без превоз.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

  • Деца со родители до 4.99 год. – гратис, а од 5 до 12 год. во 1/3 и 1/4 плаќаат=50 %, трето лице плаќа=70 %, користат: храна и кревет.

  • Автобуски превоз: 40 €- повратен билет, 25 €- еден правец; деца 25 €,еден правец=15 €  

  • Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

  • Термини на поаѓање: Јуни: 05, 12, 19, 26 Јули: 03, 10, 17, 24, 31 Август: 07, 14, 21, 28 Септември: 04, 08.

Напомена: 

Доплата за туристичка такса 1,5 € по лице по ден, за деца од 12-18 год. = 1 € по ден (плаќање во агенција).

Доплата за патничко здравствено осигурување (информации во агенција).

Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1