Доколку сè уште не сте се одлучиле каде да летувате ова лето, не заборавајте дека најубавиот бисер на нашата земја, градот Охрид, секогаш нуди атрактивни понуди и неодоливи убавини како кристалното Охридско Езеро, манастирот Св. Јован Канео, Плаошник, Билјанини извори, Св. Наум, Заливот на коските и многу други, кои се само дел од локациите што едноставно морате да ги посетите повторно и повторно и повторно...

Апартман ИНФИНИТИ

Апартман Инфинити (2020 год.), се наоѓа на една од најдобрите локации во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Во близина на апартманот има голем број на кафичи, ресторани, маркети, градски плажи, итн. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, тостер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Апартманот има и бесплатен интернет(Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг во гаражата од зградата.

ЦЕНА: 45 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ФАНТАЗИЈА

Апартманот ФАНТАЗИЈА е луксузно опремен и потполно нов (2017 год.). Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Апартманот има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица (2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со машина за перење, пешкири, фен, пегла. Исто така има Wi-Fi и бесплатен подземен паркинг (гаража). 

ЦЕНА: 45 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ФАНТАЗИЈА 2

Апартманот ФАНТАЗИЈА 2 е потполно нов (Ноември 2018). Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица (2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има тераса, бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг (гаража).

ЦЕНА: 45 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ФАНТАЗИЈА 3

Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица (2+2). Располага со: тераса; спална соба со LCD TV и панел; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Апартманот има и бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен паркинг во гаражата од зградата.

ЦЕНА: 45 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ЛАВО

Апартман ЛАВО во центарот на Охрид. Во апартманот може да се сместат најмногу 4 лица. Располага со: приватно купатило, балкон, спална соба со француски лежаи, клима уред и LCD TV. Дневна соба со комплетна кујна, трпезарија, гарнитура, клима уред, LCD TV, фрижидер, пешкири, фен, пегла, и др. Исто така има бесплатен паркинг.

ЦЕНА: 35 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Студио 2 ЛАВО

Сместување во центарот на Охрид: Во Студио 2 може да се сместат најмногу 3 лица. Располага со француски лежаи + помошно легло(2+1), комплетна кујна, приватно купатило и балкон. Опремено е со: Wi-Fi, LCD TV, клима уред, фрижидер, пешкири, фен, пегла, и др. Исто така има бесплатен паркинг.

ЦЕНА: 30 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Студио 3 ЛАВО

Сместување во центарот на Охрид: Во Студио 3 може да се сместат најмногу 2 лица. Располага со: француски лежаи, комплетна кујна, приватно купатило и балкон. Опремено е со: Wi-Fi, LCD TV, клима уред, фрижидер, пешкири, фен, пегла, и др. Исто така има бесплатен паркинг. 

ЦЕНА: 30 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Студио 4 ЛАВО

Сместување во центарот на Охрид: Во Студио 4 може да се сместат најмногу 3 лица. Располага со француски лежаи + помошно легло(2+1), мини кујна, приватно купатило, балкон и поглед на чаршијата. Опремено е со: Wi-Fi, LCD TV, клима уред, фрижидер, пешкири, фен, пегла, и др. Исто така има бесплатен паркинг.

ЦЕНА: 30 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман АЊА 1

Апартман АЊА 1 е сместен во строг центар на Охрид, со капацитет за најмногу 4 лица. Апартманот е со една спална и располага со: приватно купатило, балкон, спална соба, дневна соба со комплетна кујна, трпезарија, гарнитура и др. Исто така има обезбеден паркинг.

ЦЕНА за наем од ден за 4 лица: 45 eur

ЦЕНА за наем од ден за 3 лица: 40 eur

ЦЕНА за наем од ден за 2 лица: 35 eur

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ЛУКС

Апартман во строг центар на Охрид. Располага со дневна соба со трпезарија, две спални соби, опремена кујна и тоалет со перална, тераса со прекрасен поглед кон езерото, бесплатен паркинг, клима... Капацитет на сместување од 4-5 лица. 

Можност за резервација на повеќе или помалку ноќевања!

ЦЕНА: 330 eur за 7 ноќевања

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Студио ОХРИД

Студио во центар на градот Охрид. Опремена кујна, тераса, приватен паркинг. Капацитет на сместување: 2 лица. 

ЦЕНА: 28 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Апартман ЛАГАДИН

Прекрасен апартман од 77м2во Лагадин на само 20м од плажа. Високо квалитетно опремен, со сопствен паркинг и бесплатен интернет. Капацитет на сместување до 5 лица. 

ЦЕНА: 70 eur на ден

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1