За КАМП АС:

Сместен на брегот на Охридското Езеро, на само 4 км од Струга, Камп АС има капацитет од 1000 камперски единици,
12 комплетно опремени бунгалови, како и простор за трејлери. Располага со сопствен ресторан како и спортски терени.
Кампот е идеално место за уживање во природа,
а сепак со сите комодитети кои можете да ги имате за да се чувствувате како дома.

1/1

ИНФО:

Мал бунгалов | Eден спрат (приземје), максимум 3 лица :: Спална + дополнителен лежај, тоалет, клима, фрижидер, телевизор

ЦЕНА од НОЌ: 40 ЕВРА

 


Голем бунгалов | Два спрата, максимум 5 лица :: Дневен престој кој се приспособува како спална со дупли лежај, тоалет, клима, фрижидер и телевизор; и втор спрат со два дупли лежаи

ЦЕНА од НОЌ: 50 ЕВРА

ГАЛЕРИЈА:

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
20160602_151025
press to zoom
press to zoom
1/1